Scanmed Multmedis: umowa na medycynę pracy na Dolnym Śląsku

Autor: gpwinfostrefa.pl, DKX/Rynek Zdrowia • • 28 lutego 2012 09:06

Zarząd Spółki Scanmed Multimedis SA poinformował, że 27 lutego 2012 roku wpłynęła do jednostronnie podpisana przez Dolnośląski Wojewódzki Ośrodkek Medycyny Pracy z siedzibą we Wrocławiu umowa na wykonywanie zadań z zakresu służby medycyny pracy.

Polega na przeprowadzeniu badań lekarskich kandydatów do szkół ponadpodstawowych, ponadgimnazjalnych, wyższych, uczniów tych szkół oraz studentów i uczestników studiów doktoranckich, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu lub studiów są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia i życia.

Umowa została zawarta na okres od 20 lutego do 30 listopada 2012 roku a łączna liczba osób zadeklarowanych do opieki w ramach programu wynosi ponad 2 tysiące osób.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku. Działa poprzez sieć 17 placówek medycznych w czterech miastach na terenie Polski (Kraków, Poznań, Wrocław, Warszawa).

Model biznesowy spółki polega na łączeniu świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej przede wszystkim na rzecz środowisk akademickich ze specjalistyczną opieką zdrowotną, finansowaną ze środków prywatnych w formie fee-for-services. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum