Sanok: protestujący nie porozumieli się z dyrekcją szpitala

Autor: Esanok.pl/Rynek Zdrowia • • 09 października 2019 09:00

SPZOZ w Sanoku to kolejna placówka w kraju, gdzie personel diagnostyki medycznej domaga się podwyżek i "choruje". Dyrekcja szpitala twardo podkreśla, że sytuacja finansowa placówki nie pozwala na podwyżki dla tej grupy zawodowej.

Sanok: protestujący nie porozumieli się z dyrekcją szpitala
Dyrektor SP ZOZ w Sanoku zapewnia, że poszukiwane są drogi rozwiązania sytuacji, a niebawem ma dojść do kolejnego spotkania z pracownikami. Fot. Archiwum

Pracownicy diagnostyki medycznej oraz dyrekcja szpitala nie wypracowali wspólnego stanowiska, na ten moment nic się nie zmieniło w sytuacji personelu - podaje esanok.pl.

Obecnie cały personel wrócił do pracy, działają wszystkie pracownie i laboratoria. Dorota Czech, przewodnicząca związku zawodowego pracowników diagnostyki medycznej, działającego przy SPZOZ w Sanoku zapowiada jednak, że diagności nie zamierzają wycofać się ze swoich postulatów i nie wyklucza, że protest nie zmieni formy. 

Z kolei Henryk Przybycień, dyrektor SP ZOZ w Sanoku zapewnia, że poszukiwane są drogi rozwiązania sytuacji, a niebawem ma dojść do kolejnego spotkania z pracownikami.

Więcej: esanok.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum