Rekrutacja na stanowiska dyrektorów oddziałów NFZ ogłoszona

Autor: NFZ/Rynek Zdrowia • • 11 września 2020 10:25

W czwartek (10 września) centrala Narodowego Funduszu Zdrowia ogłosiła na swojej stronie internetowej nabór kandydatów na stanowisko dyrektorów oddziałów wojewódzkich NFZ w województwach dolnośląskim i pomorskim.

Rekrutacja na stanowiska dyrektorów oddziałów NFZ ogłoszona
Fot. Katarzyna Gubała/PTWP

Kandydat przystępujący do naboru na stanowisko Dyrektora Oddziału winien spełniać następujące warunki: być osobą, która posiada wykształcenie wyższe, posiada wiedzę i doświadczenie, dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora, nie była prawomocnie skazana za przestępstwo popełnione umyślnie, nie pełniła służby zawodowej ani nie pracowała w organach bezpieczeństwa państwa wymienionych w art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnieniu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944 - 1990 oraz treści tych dokumentów, ani nie była ich współpracownikiem.

Ponadto kandydat na stanowisko dyrektora powinien legitymować się minimum 5-letnim doświadczeniem zawodowym, w tym na stanowisku kierowniczym 3 lata. Preferowane jest doświadczenie w sektorze ochrony zdrowia.

Więcej: nfz.gov.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum