Radom: szpital specjalistyczny pobiera opłaty za wjazd na teren placówki

Autor: Radom.NaszeMiasto/Rynek Zdrowia • • 22 stycznia 2018 10:45

W poniedziałek (22 stycznia) Radomski Szpital Specjalistyczny uruchomił elektroniczny system parkingowy. Po przekroczeniu bramki za godzinę postoju trzeba będzie zapłacić 4 zł.

Pierwsze 20 minut postoju jest bezpłatne, pierwsza godzina parkowania kosztuje 4 zł. Fot. Archiwum

Jak wyjaśnia Elżbieta Cieślak, rzecznik Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wdrożenie nowego systemu parkowania ma na celu poprawę funkcjonowania parkingu na terenie szpitala, zwiększenie rotacji pojazdów i ograniczenie możliwości parkowania pojazdów nieuprawnionych w niekontrolowanym czasie.

Dotychczas bywało tak, że na bezpłatnym szpitalnym parkingu kierowcy pozostawiali samochody na cały dzień. Teraz wjeżdżający na teren szpitala trzeba pobrać bilet, na którym zostanie wydrukowana godzina wjazdu. Przed wyjazdem należy zapłacić za postój w kasie automatycznej.

Pierwsze 20 minut postoju jest bezpłatne, 4 zł należy zapłacić za pierwszą rozpoczęta godzina parkowania, 2 zł za każdą następną. Karty abonamentowe kosztują 20 zł miesięcznie. Konieczne jest też wniesienie jednorazowej opłaty za wydanie karty abonamentowej w wysokości 10 zł.

Więcej: www.radom.naszemiasto.pl

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum