Radom: Medicover rozbudowuje strukturę call center

Autor: KG/Rynek Zdrowia • • 24 lutego 2016 15:33

Do końca 2016 r. Medicover stworzy w Radomiu 100 nowych miejsc pracy w nowo otwartym call center. Docelowo radomska placówka ma obsługiwać 50 proc. połączeń na główną infolinię Medicover oraz być centrum telefonicznej sprzedaży usług firmy.

Do końca roku w nowo otwartym call center firmy Medicover ma powstać 100 nowych miejsc pracy, w ciągu najbliższych kilku lat kolejnych 100 etatów. Fot. Materiały prasowe

Jak podano w komunikacie prasowym, decyzja o rozbudowie struktury call center Medicover podyktowana została rozwojem firmy. Telefoniczne centrum obsługi klienta umiejscowione w Kielcach przestaje być wystarczające. Dwie niezależne centra to także gwarancja dostępności w przypadku wystąpienia awarii, takich jak pożar czy awaria prądu.

Nowo otwarte call center, znajdujące się w kompleksie biurowym Radom Office Park, oferuje przede wszystkim pracę na stanowiskach konsultantów telefonicznej obsługi klienta i konsultantów telesprzedaży oraz leaderów/supervisorów zespołu. Oprócz zespołów obsługujących telefony przychodzące na infolinię, w Radomiu powstaną też zespoły telesprzedażowe zajmujące się oferowaniem usług Medicover klientom w całej Polsce.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum