×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Prudnik: centrum medyczne pozyskało nowych lekarzy

Autor: Tygodnik Prudnicki/Rynek Zdrowia10 października 2013 09:11

Zespół lekarski Prudnickiego Centrum Medycznego zasilił dr Stanisław Skubis, któremu powierzono funkcję ordynatora oddziału wewnętrznego. Na internie zatrudniono też diabetologa i endokrynologa.

Prudnik: centrum medyczne pozyskało nowych lekarzy
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Jak informuje Tygodnik Prudnicki, dr Skubis, któremu powierzono funkcję ordynatora oddziału wewnętrznego, przez 23 lata związany był z Szpitalem Powiatowym w Strzelcach Opolskich, gdzie przeszedł szczeble od asystenta do zastępcy ordynatora, nabywając duże doświadczenie m.in. w zakresie diagnostyki endoskopowej górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Pracował także w poradni endokrynologicznej.

Na internę sprowadzono też dr Agnieszkę Mykietyn - diabetolog oraz dr Bogusławę Baran - endokrynolog. Obie panie pracowały w SPZOZ w Kędzierzynie-Koźlu na stanowiskach ordynatora i wiceordynatora oddziału chorób wewnętrznych. Do prudnickiej lecznicy przeszedł również dr Mariusz Lipka, wywodzący się z Kliniki Chirurgii Klatki Piersiowej w Zabrzu. Objął on stanowisko ordynatora oddziału chirurgicznego.

Więcej: www.tygodnikprudnicki.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze