×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Poznań: nowa dyrektor wydziału zdrowia - bez konkursu

Autor: gazeta.pl/Rynek Zdrowia31 marca 2015 11:05Aktualizacja: 31 marca 2015 11:08

Zmiany w poznańskim magistracie. 1 kwietnia br. dotychczasowa dyrektor Biura Prezydenta Anna Szpytko obejmuje stanowisko dyrektora wydziału zdrowia i spraw społecznych. Bez konkursu.

Poznań: nowa dyrektor wydziału zdrowia - bez konkursu
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Powodem zmian personalnych są dodatkowe obowiązki, które w grudniu dostał wydział, tj. politykę społeczną i mieszkaniową. Wydział będzie też koordynował wolontariat i w szerszym niż do tej pory zakresie współpracował z organizacjami pozarządowymi.

Dyrektor Szpytko obejmuje stanowisko bez konkursu, gdyż jest to przesunięcie wewnątrz urzędu. Dotychczasowa dyrektor wydziału zdrowia Maria Remiezowicz ma zostać jej zastępcą.

Anna Szpytko z wykształcenia jest prawnikiem. Przez blisko 10 lat była rzeczniczką prasową Urzędu Miasta i wicedyrektorem Biura Kształtowania Relacji Społecznych. Od 2012 r. kierowała biurem prezydenta Ryszarda Grobelnego.

Jako rzeczniczka podjęła pracę w miejskiej spółce Infrastruktura Euro Poznań 2012, która prowadziła najważniejsze inwestycje przed piłkarskimi mistrzostwami Europy. Była doradcą ds. kontaktów z mediami. Potem została zatrudniona w nowej spółce Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Więcej: www.poznan.gazeta.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze