Piotrków Trybunalski: oddział szpitala powiatowego ponownie zamknięty

Autor: epiotrkow.pl/Rynek Zdrowia • • 06 października 2017 13:19

Oddział kardiologiczno-internistyczny Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim (Łódzkie) ponownie zawiesił działalność. Powodem zamknięcia są tym razem problemy sanitarne.

Piotrków Trybunalski: oddział szpitala powiatowego ponownie zamknięty
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

2 października br. do Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ wpłynęło zgłoszenie szpitala przy ul. Roosevelta ws. czasowego wstrzymania przyjęć pacjentów do oddziału kardiologii i chorób wewnętrznych.

Dyrektor szpitala Eliza Bartkowska poinformowała NFZ, że powodem wstrzymania przyjęć pacjentów jest zły stan techniczny części pomieszczeń oddziału w wyniku stwierdzonych ognisk zawilgocenia i zagrzybienia.

Jak przypomina serwis epiotrkow.pl, od 1 do 26 września br. działalność oddziału także została zawieszona, bo wszyscy lekarze zrezygnowali z pracy. Dyrekcji udało się jednak zatrudnić nowy personel.

Z zawiadomienia dyrektor wynika, że o zaistniałej sytuacji powiadomiła zarówno wojewodę łódzkiego, jak i Państwowy Wojewódzki Inspektorat Sanitarny w Łodzi. Przerwa w udzielaniu świadczeń ma potrwać od trzech do pięciu tygodni.

Więcej: www.epiotrkow.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze