Ostrołęka: szpital laureatem EuroCertyfikatu

Autor: Tygodnik Ostrołęcki/Rynek Zdrowia • • 27 sierpnia 2009 16:42

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce został laureatem EuroCertyfikatu w kategorii Certyfikat Dobrych Praktyk Obsługi i Usług.

Ostrołęka: szpital laureatem EuroCertyfikatu
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

EuroCertyfikat to europejskie wyróżnienie przyznawane podmiotom gospodarczym wyróżniającym się na tle konkurencji sprawną organizacją i zarządzaniem, polityką rozwoju i normami jakościowymi.

Komisja konkursowa brała pod uwagę, m.in.: wdrożenie systemów jakości, wdrożenie i przestrzeganie standardów i wymogów w zakresie unijnego prawa ochrony środowiska, bezpieczeństwa danych, szkolenia pracownicze, działalność charytatywną i społeczną,  posiadane nagrody. Placówka uzyskała maksymalną liczbę punktów.

EuroCertyfikat ważny jest przez 12 miesięcy licząc od dnia jego przyznania. Po tym czasie jego ważność wygasa, a laureat konkursu może ubiegać się o odnowienie certyfikatu.

Na Mazowszu takie certyfikaty otrzymały wcześniej dwie placówki: Szpital Św. Trójcy w Płocku oraz Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum