×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Olkusz: uczynią szpital bardziej przyjazny pacjentom

Autor: KR/Rynek Zdrowia14 października 2013 11:34

W Olkuszu rusza "Twój Najlepszy Szpital" - kolejna odsłona eksperymentalnego projektu realizowanego przez Grupę Nowy Szpital.

Olkusz: uczynią szpital bardziej przyjazny pacjentom
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Jak podaje Grupa Nowy Szpital, podobnie jak w Giżycku mieszkańcy miasta wspólnie z pracownikami szpitala będą zmieniać swoją placówkę w bardziej przyjazną dla pacjentów.

- Szpital powinien być miejscem, w którym najważniejszy jest pacjent. Chcielibyśmy, żeby mieszkańcy Olkusza poczuli, że to ich szpital i mogą mieć wpływ na to, co się w nim dzieje. Ich opinie będą główną wskazówką do pozytywnych zmian wdrażanych w olkuskim szpitalu - mówi dr Norbert Kubański, prezes Nowego Szpitala w Olkuszu.

Pierwszym etapem projektu ''Twój Najlepszy Szpital'' jest poznanie opinii i pomysłów mieszkańców Olkusza na funkcjonowanie szpitala. Posłuży do tego specjalnie przygotowana ankieta, którą można wypełnić m.in. w szpitalu, w siedzibie starostwa czy poprzez stronę internetową http://www.twojnajlepszyszpital.pl Ankiety zbierali też pracownicy szpitala na olkuskim rynku.

Opracowane wyniki ankiet pozna personel szpitala, który razem z zarządem będzie realizował wnioski przedstawione przez mieszkańców. Kolejne etapy projektu będzie można śledzić na bieżąco w Internecie - m.in. na stronach wspomnianego serwisu internetowego oraz w serwisie Facebook.

- Jesteśmy świadomi, że nie wszystko uda się nam zrobić od razu, ale na pewno będziemy się starali, żeby szpital był miejscem przyjaznym pacjentom - mówi dr Kubański.

''Twój Najlepszy Szpital'' to kontynuacja projektu "Najlepszy Szpital. Giżycko", który rozpoczął się na początku roku w Szpitalu Giżyckim. Na podstawie opinii mieszkańców personel szpitala w Giżycku stara się opracować plan zmian w szpitalu, które będą odpowiedzią na potrzeby mieszkańców. Zmiany w szpitalu, nad którymi pracują podczas specjalnych warsztatów pracownicy szpitala w Giżycku można obserwować na stronie www.najlepszyszpitalgizycko.pl czy na stronie akcji na Facebooku www.facebook.com/zdroweszpitale

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze