Nysa: mielonka i cienka kromka? Szpital zaręcza - to nie u nas

Autor: Radio Opole, KR/Rynek Zdrowia • • 05 sierpnia 2015 14:25

Na profilu zamieszczającym zdjęcia szpitalnych posiłków pojawiła się fotografia z plasterkiem mielonki i kromką, która miała być obrazkiem z ZOZ w Nysie. Szpital zaprzecza i czuje się pokrzywdzony.

Nysa: mielonka i cienka kromka? Szpital zaręcza - to nie u nas
FOT. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Jak informuje Radio Opole, pracownice szpitalnej kuchni zapewniają, że od dawna nie mają skarg od pacjentów i klientów. Czują się skrzywdzone. Kuchnia nyskiego szpitala codziennie wydaje 500 posiłków, nie tylko dla pacjentów, ale również dla personelu medycznego i gości z zewnątrz.

O różnorodność jadłospisów z uwagi na schorzenia i diety chorych dba szpitalna dietetyczka. Ona też jest zdania, że zdjęcie wyrządziło szpitalowi krzywdę, choć nawet nie można udowodnić, że faktycznie dotyczy stołówki nyskiego szpitala.

Więcej: www.radio.opole.pl

Profil ''Posiłki w szpitalach'' na Facebooku, na którym zamieszczane są zdjęcia nadsyłane przez pacjentów lub ich rodziny, zgromadził już prawie 87 tys. fanów. Oglądając niektóre zdjęcia posiłków trudno nie zareagować emocjonalnie.

Nie trzeba być specjalistą, żeby gołym okiem dostrzec niską jakość produktów. Biały jak ściana, zbity chleb, opuchnięte blade parówki, półprzezroczysty keczup, kosteczka masłopodobnej masy, połówka taniego serka topionego, salceson, kawałeczek pasztetówki...

Czytaj też: Dwie kromki chleba i parówka - pacjenci fotografują szpitalne posiłki

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum