Nowy dyrektor szpitala w Głownie

Autor: LJX/Rynek Zdrowia • • 22 stycznia 2014 13:47

Na stanowisko dyrektora szpitala w Głownie powołany został Jacek Kacperski. Najważniejszym zadaniem stojącym przed nowym dyrektorem jest zapewnienie dalszego sprawnego funkcjonowania placówki w zakresie świadczenia usług medycznych.

Nowy dyrektor został powołany we wtorek (21 stycznia).

Jacek Kacperski z wykształcenia jest prawnikiem. Posiada doświadczenie w dziedzinie zarządzania w ochronie zdrowia. Od roku 2005 pełnił funkcję zastępcy dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie (obecnie Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.).

W latach 2010-2012 jako dyrektor zarządzający kierował szpitalem, jednocześnie przekształcając go w spółkę prawa handlowego. Po przekształceniu zajmował stanowisko dyrektora ds. logistycznych szpitala.

Priorytetowym zadaniem stojącym przed nowo powołanym dyrektorem jest prawidłowe przygotowanie szpitala do złożenia oferty konkursowej na świadczenie usług medycznych finansowanych z Narodowego Funduszu Zdrowia w 2014 roku.

Czytaj też. Łódzkie: jest szansa, że szpital w Głownie nie zostanie zamknięty

W najbliższych tygodniach powstanie także strategia dalszego rozwoju i funkcjonowania szpitala na kolejny trzyletni okres kontraktowania.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum