Nowy członek zarządu Synektik SA

Autor: RZ/Rynek Zdrowia • • 18 grudnia 2014 20:01

Rada Nadzorcza Synektik SA - dostawcy innowacyjnych produktów, usług oraz rozwiązań IT dla diagnostyki obrazowej i medycyny nuklearnej - powołała w czwartek (18 grudnia) do zarządu spółki Artura Ostrowskiego. W Grupie Synektik będzie odpowiadał za sprzedaż sprzętu do diagnostyki obrazowej oraz działalność serwisową.

Artur Ostrowski od początku działalności zawodowej związany jest z branżą produkcji sprzętu medycznego. Przez 13 lat pełnił funkcję inżyniera sprzedaży i kierownika ds. kluczowych klientów w Siemens, a następnie awansował kolejno na dyrektora działu sprzedaży sektora Medical Solutions, dyrektora operacyjnego sektora Healthcare i dyrektora branży Obrazowania i Terapii (HIM).

Spółka Synektik posiada 2 zakłady produkcji radiofarmaceutyków: w ramach Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach oraz w Warszawie na terenie Wojskowego Instytutu Medycznego. Ponadto Synektik dysponuje własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym, które pracuje nad radioznacznikami onkologicznymi i kardiologicznymi.

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum