Nowy Szpital w Świeciu chce poznać opinie pacjentów

Autor: abc.com/Rynek Zdrowia • • 18 czerwca 2014 09:21

Nowy Szpital w Świeciu zbiera opinie na temat placówki i oczekiwań pacjentów. To kolejna lecznica Grupy Nowy Szpital, która wdraża projekt "Twój najlepszy szpital". Projekt jest już realizowany w Kostrzynie, Giżycku, Olkuszu i Wąbrzeźnie.

Pracownicy szpitala rozdawali ankiety w różnych miejscach Świecia: na rynku głównym, przed sklepami wielkopowierzchniowymi, na targowisku. Ankietę można też wypełnić w szpitalu, w siedzibie starostwa powiatowego oraz poprzez stronę internetową.

Pytania w ankiecie dotyczą między innymi tego, co się podoba w szpitalu, co się nie podoba, co trzeba zmienić, jakich zmian pacjenci i mieszkańcy oczekują od personelu. Opracowane wyniki ankiet poznają pracownicy szpitala. To oni razem z zarządem szpitala będą odpowiedzialni za realizację wniosków, jakie będą z nich wynikały.

Z opinii zebranych w ramach projektu w placówkach, w których jest on już realizowany, wynikało, że pacjenci oczekują przede wszystkim lepszego dostępu do personelu i lepszej komunikacji z lekarzami, zrozumiałego opisu procedur medycznych, a także szybszego reagowania na wezwania pacjentów.

Więcej: www.abc.com.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum