×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

NFZ ws. rehabilitacji leczniczej

Autor: NFZ/Rynek Zdrowia12 listopada 2013 19:35

Narodowy Fundusz Zdrowia opublikował na swojej stronie internetowej komunikat w sprawie projektu zarządzenia prezesa Funduszu w rodzaju rehabilitacja lecznicza.

NFZ ws. rehabilitacji leczniczej
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Jak podaje płatnik, w związku z podpisaniem przez ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza 6 listopada br. rozporządzenia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji leczniczej, nieopublikowanego w Dzienniku Ustaw, ale udostępnionego na stronie internetowej resortu zdrowia, Centrala NFZ przedstawiła - w celu wyrażenia opinii przez właściwe w sprawie podmioty - projekt zarządzenia prezesa NFZ w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rehabilitacji leczniczej.

Chociaż, jak przyznaje rzecznik Funduszu Andrzej Troszyński, projekt zarządzenia implementuje przepisy rozporządzenia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji leczniczej, tym niemniej Fundusz oczekuje uwag i opinii dotyczących przepisów projektowanego zarządzenia, a nie zawartych w rozporządzeniu ministra zdrowia.

Opinie do projektu zarządzenia należy nadsyłać do Funduszu do 3 grudnia br.

Więcej: www.nfz.gov.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze