NFZ: Rada Funduszu ws. upoważnienia dla zastępcy prezesa

Autor: NFZ/Rynek Zdrowia • • 03 marca 2014 11:45

W piątek (28 lutego) Rada Narodowego Funduszu Zdrowia podjęła uchwałę w sprawie upoważnienia zastępcy prezesa Funduszu, Wiesławy Kłos, do zastępowania prezesa NFZ.

Jak informuje Fundusz, Rada Narodowego Funduszu Zdrowia po zapoznaniu się z wnioskiem ministra zdrowia z dnia 28 lutego 2014 r. udziela zastępcy prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia ds. Finansowych, Wiesławie Annie Kłos, z dniem 1 marca 2014 r., upoważnienia do zastępowania Prezesa Funduszu, w pełnym zakresie kompetencji wynikających z przepisów ustawy.

Więcej: www.nfz.gov.pl

Wiesława Kłos jest ekonomistką, absolwentką Instytutu Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w spółkach i instytucjach związanych z ochroną zdrowia.

Pełniła m.in. funkcję dyrektora Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego w Ministerstwie Zdrowia (2002-2004), dyrektora Departamentu Świadczeń Opieki Zdrowotnej Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia (2005-2007).

Wykładowca na studiach podyplomowych o kierunku zarządzania w ochronie zdrowia. Specjalistka w dziedzinie budżetowania i kontrolingu finansowego podmiotów wykonujących działalność leczniczą.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum