Medyczne Dni Kariery 2008

Autor: jk l • • 17 kwietnia 2008 22:02

W kwietniu i maju 2008 w pięciu miastach Polski odbędzie się kolejna, trzecia już edycja Międzynarodowych Medycznych Dni Kariery.

Od kilku lat jesteśmy świadkami tworzenia się w kraju coraz bardziej konkurencyjnego rynku pracy dla personelu medycznego. Z jednej strony akcesja do Unii Europejskiej i pojawienie się tysięcy atrakcyjnych ofert pracy niemalże we wszystkich krajach Wspólnoty, a z drugiej strony dynamiczny rozwój prywatnego sektora usług medycznych sprawiają, iż personel medyczny staje się coraz bardziej cenioną i poszukiwaną grupą zawodową.

Polski personel medyczny jest z powodzeniem zatrudniany we wszystkich krajach europejskich i ceniony za swoją fachowość i wszechstronne przygotowanie. Znajomość języków obcych również staje się coraz mniejszą barierą i umożliwia podejmowanie pracy i rozwój kariery zawodowej w niemalże wszystkich krajach świata.

Medyczne Dni Kariery to także oferty pracy w kraju, zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym, a także w dynamicznie rozwijającym się sektorze badań klinicznych, gdzie Polska powoli staje się europejskim liderem.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum