Lubelskie: zmiany w radach społecznych szpitali marszałkowskich

Autor: Dziennik Wschodni/Rynek Zdrowia • • 28 stycznia 2019 10:39

Zarząd województwa lubelskiego zmieni składy rad społecznych we wszystkich marszałkowskich szpitalach w regionie. Wskazano już trzech nowych przewodniczących rad w lecznicach wojewódzkich w Lublinie, Chełmie i Zamościu.

Lubelskie: zmiany w radach społecznych szpitali marszałkowskich
Zmieni się skład rad społecznych wszystkich szpitali marszałkowskich w województwie Fot. Archiwum (zdjęcie ilustracyjne)

W Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Bożego w Lublinie przewodniczącym rady zostanie radny wojewódzki PiS Ryszard Majkowski. Na czele rady Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu stanie natomiast prezydent tego miasta Andrzej Wnuk. Z kolei miejsce szefa rady w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie zajmie obecny członek zarządu województwa Zdzisław Szwed z PiS - informuje Dziennik wschodni.

W poniedziałek (28 stycznia) podczas sesji sejmiku radni wybiorą nowych członków rad społecznych w pozostałych podległych samorządowi województwa placówkach. Chodzi o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej, Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej oraz stacje pogotowia w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu.

Więcej: www.dziennikwschodni.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum