×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Łapy: szpital ma nowy plan naprawczy

Autor: Kurier Poranny/Rynek Zdrowia20 listopada 2015 10:12

Tadeusz Gniazdowski, dyrektor SP ZOZ w Łapach spotkał się w czwartek (19 listopada) z załogą, ab przedstawić jej plan naprawczy dla placówki.

Łapy: szpital ma nowy plan naprawczy
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Jeszcze we wtorek (17 listopada) dyrektor oraz starosta powiatu białostockiego, któremu podlega łapski SP ZOZ przedstawili plan, który zakładał m.in. połączenie oddziału dziecięcego z wewnętrznym . Jednak wczoraj Tadeusz Gniazdowski zapewnił pracowników, że żadnego łączenia oddziałów nie będzie.

Dyrektor Gniazdowski apelował do pracowników o spokój, cierpliwość i zrozumienie. Zapewniał, że nie będzie zwolnień. Nie wszyscy wierzą w jego deklaracje. Atmosfera w szpitalu jest napięta.

Plan naprawczy zakłada m.in. remont byłego oddziału ginekologii, remont bloku operacyjnego. W miejscu oddziału chirurgicznego ma postać powstał zabiegowy, gdzie będzie można wykonywać jednodniowe zabiegi m.in. ginekologiczne, chirurgiczne oraz ortopedyczne.

Na realizację tej koncepcji szpital będzie musiał wziąć około 9 mln zł pożyczki. Zarząd powiatu zaakceptował plany dyrektora. Radni mają je omawiać na komisji zdrowia w poniedziałek (23 listopada).

Więcej: www.poranny.pl

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze