×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole

LUXMED oferuje pierwsze w Polsce ubezpieczenia szpitalne na zasadzie świadczenia

Autor: oprac. KK • Źródło: PAP MediaRoomOpublikowano: 08 czerwca 2023 13:24

LUXMED oferuje pierwsze w Polsce polisy szpitalne na zasadzie świadczenia, które pokrywają 80 proc. zdarzeń medycznych i realizują świadczenia w postaci leczenia szpitalnego, w tym dużych procedur medycznych, również w nagłych przypadkach. - Mamy rewolucję w ubezpieczeniach zdrowotnych – mówi Anna Rulkiewicz, prezes zarządu LUXMED.

LUXMED oferuje pierwsze w Polsce ubezpieczenia szpitalne na zasadzie świadczenia
LUXMED oferuje pierwsze w Polsce polisy szpitalne na zasadzie świadczenia, które pokrywają 80 proc. zdarzeń medycznych i realizują świadczenia w postaci leczenia szpitalnego. Fot. Shutterstock
 • Prezes zarządu LUXMED Anna Rulkiewicz zauważa, że mamy rewolucję w ubezpieczeniach, szczególnie ubezpieczeniach zdrowotnych
 • Efektem wielu kryzysów, takich jak pandemia i wojna, jest ogromna niepewność i zmiany w branży ubezpieczeniowej
 • LUXMED oferuje pierwsze w Polsce polisy szpitalne na zasadzie świadczenia, które pokrywają 80 proc. zdarzeń medycznych i realizują świadczenia w postaci leczenia szpitalnego

Rewolucja w ubezpieczeniach zdrowotnych

- Mamy rewolucję w ubezpieczeniach, przede wszystkim ubezpieczeniach zdrowotnych - mówi prezes zarządu LUXMED Anna Rulkiewicz.

- To jest efekt wielu kryzysów: jednym z takich głównych była oczywiście pandemia, ale wojna też powoduje ogromną niepewność - dodaje.

- Powstaje bardzo dużo nowych, różnego rodzaju ubezpieczeń: dzisiaj są ubezpieczenia od wojny, których kiedyś w ogóle nie było. Mamy ubezpieczenia dotyczące całej cybernetyki - to są zupełnie nowe ubezpieczenia, nowa rzeczywistość, ale też chcę powiedzieć, że mamy rewolucję w ubezpieczeniach zdrowotnych - zaznacza prezes Rulkiewicz.

Zmiany na dobre

- Na świecie już dawno są ubezpieczenia zdrowotne dotyczące przede wszystkim opieki szpitalnej. W Polsce to nie miało miejsca, natomiast widać, że ten dług zdrowotny - rozumiany, że ludzie przez pandemię nie chodzili do lekarza - spowodował, że dzisiaj wartość zdrowia jest bardzo istotna dla Polaków. Widzimy ogromne zapotrzebowanie od strony polskiego społeczeństwa, polskich pracodawców na ubezpieczenia nie tylko pokrywające podstawową opiekę zdrowotną, ale również szpitalną - komentuje.

- To, co było kiedyś w bardzo ograniczonym zakresie, dzisiaj się bardzo mocno zmienia i mówimy już o pełnej, kompleksowej opiece nad Polakami - podsumowuje Anna Rulkiewicz.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  PARTNERZY SERWISU
  partner serwisu
  partner serwisu

  Najnowsze