Konferencja Rynku Zdrowia odbędzie się w innym terminie

Autor: Rynek Zdrowia • • 10 kwietnia 2010 15:20

Europejski Kongres Gospodarczy 2010 (EEC) - w tym konferencja poświęcona opiece zdrowotnej (miała odbyć się 16 kwietnia 2010 r.) - zostanie zorganizowany w innym terminie.

Przesunięcie terminów dotyczy m.in. konferencji "Polityka zdrowotna – wyzwania dla Europy i Polski" (planowana była na 16 kwietnia).

Szanowni Państwo!

W związku z tragedią, która boleśnie dotknęła cały naród, Europejski Kongres Gospodarczy 2010 (EEC) zostanie zorganizowany w innym terminie.
 
Wobec bezmiaru dramatu, zarówno w wymiarze ludzkim, jak i Państwa Polskiego, a także z szacunku do czasu, w którym wszystkim Polakom będzie towarzyszyć żal po stracie tak wielu znakomitych rodaków – osób ważnych dla Rzeczpospolitej, organizatorzy Europejskiego Kongresu Gospodarczego podjęli decyzję o przełożeniu tego wydarzenia.  
 
Europejski Kongres Gospodarczy 2010 odbędzie się w terminie pozwalającym na ponowne przygotowanie wydarzenia o tak dużej skali. Wstępna data Kongresu to czerwiec 2010. O dokładnym terminie EEC poinformujemy Państwa w ciągu tygodnia.
 
W imieniu Komitetu Organizacyjnego Europejskiego Kongresu Gospodarczego,
 
Wojciech Kuśpik
Prezes Zarządu PTWP,
inicjator EEC

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum