Kolejny konkurs na dyrektora wielkopolskiego oddziału NFZ

Autor: KR/Rynek Zdrowia • • 12 lipca 2011 11:32

Do 26 lipca br. można wysyłać aplikacje do konkursu na stanowisko dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.

Kolejny konkurs na dyrektora wielkopolskiego oddziału NFZ
Jak informowaliśmy na portalu rynekzdrowia.pl, 11 maja prezes NFZ Jacek Paszkiewicz odwołał Zbigniewę Nowodworską ze stanowiska dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. Jednocześnie ogłosił konkurs na to stanowisko.

Dotychczasowe przesłuchania kandydatów nie przyniosły rozstrzygnięcia konkursu.  Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko mogą przesłać dokumenty w terminie do dnia 26 lipca 2011 roku.

Wymagania konieczne dla kandydatów to m.in.: minimum 5-letni staż na stanowisku kierowniczym w instytucjach będących podmiotami sektora finansów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych, a także wiedza i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora.

Wykształcenie: wyższe - ekonomia, medycyna, prawo, administracja, zarządzanie. Dodatkowym atutem będą studia podyplomowe w zakresie zarządzania, zdrowia publicznego, ubezpieczeń zdrowotnych.

Więcej: www.nfz.gov.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum