Kluczbork: dyrekcja szpitala już w komplecie

Autor: Nowa Trybuna Opolska/Rynek Zdrowia • • 05 lipca 2019 08:40

Po złożeniu wypowiedzenia przez byłą prezes Powiatowego Centrum Zdrowia w Kluczborku Sylwię Jarczewską i dyrektora ds. medycznych Pawła Mieszczańskiego, skompletowano już, a nawet powiększono nowy skład dyrekcji.

Kluczbork: dyrekcja szpitala już w komplecie
Dyrekcja szpitala składa się z trzech osób, do jednej osoby zredukowano natomiast dwuosobowy wcześniej zarząd szpitalnej spółki Fot. Archiwum

Prezesem szpitalnej spółki, której właścicielem jest w 100 procentach powiat kluczborski, został Marcin Kisilica, zatrudniony na pół etatu. Nowym dyrektorem ds. medycznych jest Andrzej Misiak, ordynator oddziału laryngologicznego - informuje Nowa Trybuna Opolska.

Funkcję dyrektora administracyjnego objął Maciej Tomaszczyk, były sekretarz gminy Byczyna. Łączy on dwie funkcje: dyrektora i specjalisty zarządzania jakością.

O ile dyrekcja szpitala składa się z trzech osób, to do jednej osoby zredukowano dwuosobowy wcześniej zarząd szpitalnej spółki. Jednoosobowym zarządem jest prezes PCZ S.A. jest Marcin Kisilica. Stanowisko wiceprezesa spółki zostało zlikwidowane.

Więcej: nto.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum