Kamsoft nagradza liderów ochrony zdrowia

Autor: SA/Rynek Zdrowia • • 21 kwietnia 2010 11:43

Ponad 100 placówek medycznych o różnym statusie prawnym i zakresie świadczonych usług przystąpiło do konkursu Liderzy Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia.

IV już edycja konkursu zostanie rozstrzygnięta 23 kwietnia podczas warszawskiej konferencji Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia, organizowanej przez firmę Kamsoft, jednego z czołowych graczy branży rozwiązań informatycznych dedykowanych ochronie zdrowia.

– Do konkursu, który odbywa się w czterech kategoriach, zgłosiło się w tym roku ponad 100 placówek medycznych – mówi portalowi rynekzdrowia.pl Artur Olesz z firmy Kamsoft SA. – Placówki medyczne, które przystąpiły do konkursu mają różny status prawny i profil działalności. Jest wśród nich, np.: Śląskie Centrum Chorób Serca, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy, SP ZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku i Centrum Medyczne Enel-Med.

10-osobowa kapituła wyłoniła po trzech finalistów  w każdej z czterech kategorii:

• „Innowacyjny pomysł w ochronie zdrowia”,

• „Promocja zdrowia”,

• „Skuteczne zarządzanie”,

• „Działalność na rzecz pacjenta”.

Finalistów jest więc dwunastu, a ponadto po raz pierwszy, jak powiedział nam Artur Olesz, dodatkowo ustanowiono w tym roku tytuł Brylantowego Lidera OSOZ 2009.

W każdej kategorii wybrani zostaną laureaci złotych, srebrnych i brązowych statuetek LIDERÓW OSOZ. Nagrodzeni otrzymają pamiątkowe statuetki LIDERÓW OSOZ, dyplomy oraz upominki okolicznościowe. Bryła nagrody została wykonana w specjalnej technologii grawerowania wewnętrznego laserem, a tabliczki pamiątkowe pokryto prawdziwym złotem, srebrem lub brązem.

Wśród finalistów konkursu w kategorii „Działalność na rzecz pacjenta” znalazł się Szpital Ginekologiczno-Położniczy i Noworodków im. dr n. med. Sergiusza Mossora w Opolu, której dyrektor – Aleksandra Kozok, podała do publicznej wiadomości, iż zgłoszone przez szpital do konkursu Centrum Aktywnego Porodu, znalazło się wśród finalistów.

Kamsoft nie ujawnia finalistów wyłonionych przez kapitułę konkursową w poszczególnych kategoriach. Przestanie być to tajemnicą podczas uroczystej gali, 23 kwietnia.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum