Kalisz: ogłoszono konkurs na stanowisko dyrektora szpitala

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 21 stycznia 2019 16:34

Zarząd Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu. Kierujący placówką przez 12 lat dyrektor przeszedł na emeryturę.

Kalisz: ogłoszono konkurs na stanowisko dyrektora szpitala
Konkurs na dyrektora jednego z największych szpitali w województwie wielkopolskim. Fot. Fotolia

Kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe oraz "wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika" - poinformowano w ogłoszeniu o konkursie na stronie zarządu województwa.

Od kandydata ponadto wymaga się co najmniej pięcioletniego stażu pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończonych studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletniego stażu pracy oraz braku prawomocnego skazania za przestępstwo popełnione umyślnie.

Oferty z dopiskiem należy przesłać na adres: Departament Zdrowia, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mają 15 dni od daty opublikowania ogłoszenia na dostarczenie swoich dokumentów, czyli od 18 stycznia.

Przewidywany termin rozpatrzenia ofert nastąpi w terminie 30 dni od dnia, w którym upływa termin zgłaszania ofert.

Dotychczasowy dyrektor szpitala Wojciech Grzelak w październiku ubiegłego roku przeszedł na emeryturę. Placówką kierował przez 12 lat.

PAP - Ewa Bąkowska

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum