Jak założyć gabinet lekarski? Izba Lekarska zaprasza na kurs. Trwają zapisy

Autor: KG • Źródło: OIL, Rynek Zdrowia25 sierpnia 2021 09:52

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie ruszyła z cyklem kursów ''Gabinet lekarski - od pomysłu do pierwszego pacjenta''. Rejestracja już trwa. Wykłady będą się odbywały online.

Ważną częścią kursu dotyczącego założenia gabinetu lekarskiego jest obecność lekarza w social mediach i kontakt z pacjentami. Fot. Shutterstock
  • OIL w Warszawie przygotowała serię kursów dla lekarzy, którzy chcą otworzyć gabinet lekarski
  • Cykl kursów będzie się odbywać między 13 a 18 września
  • Wykłady będą odbywać się on line
  • Wśród tematów kursów znalazły się kwestie poświęcone m.in. rejestracji praktyki, prowadzeniu działalności gospodarczej czy prowadzenia dokumentacji medycznej

OIL w Warszawie między 13 a 18 września zaprasza na cykl kursów poświęconych wyzwaniom związanym z otwarciem własnego gabinetu lekarskiego.

Wykłady będą się odbywały online, codziennie w godzinach 18.00-20.00.

Kolejne dni zajęć poświęcone będą takim tematom jak: rejestracja praktyki, prawne aspekty własnej działalności gospodarczej, obowiązki i rozliczenia księgowe, prowadzenie dokumentacji medycznej.

Ważnym elementem prowadzenia gabinetu lekarskiego są też relacje z otoczeniem i pacjentami. Stąd kurs ''Bądź widoczny - lekarz w social mediach i komunikacja z pacjentem''. Kurs poprowadzi lek. Róża Hajkuś. 

W ramach cyklu przygotowano też kurs pt. ''Projekt, aranżacje i odbiór powierzchni gabinetu lekarskiego'' prowadzony przez architekta Rafał Krzysiek.

Rejestracja na każde z poszczególnych zajęć odbywa się oddzielnie. Lista szkoleń dostępna jest pod adresem: izba-lekarska.pl/lista-szkolen

Za udział w każdym z kursów lekarz otrzyma 2 punkty edukacyjne. Szkolenia odbędą się za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

 
 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum