Grudziądz: w szpitalu nie działa centralna rejestracja i biuro interesantów

Autor: MSX/Rynek Zdrowia • • 07 października 2020 13:50

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr W. Biegańskiego w Grudziądzu zmuszony był tymczasowo zamknąć centralną rejestrację i biuro interesantów. Od wtorku (6 października) nie ma możliwości bezpośredniej rejestracji do poradni specjalistycznych. Powodem zmian jest obecna sytuacja epidemiologiczna w placówce.

Grudziądz: w szpitalu nie działa centralna rejestracja i biuro interesantów
Fot. Archiwum (zdjęcie ilustracyjne)

Jak informują w mediach społecznościowych zarządzający placówką (komunikat z wtorku, 6 października, godz. 12.54) Biuro Informacji i Obsługi udziela informacji wyłącznie telefonicznie (nr tel. 56 641 4444 lub 56 641 3435) a osobista rejestracja do poradni na chwilę obecną jest niemożliwa.

Nie wiadomo, jak długo potrwa taki stan rzeczy, gdyż, jak zaznacza dyrekcja placówki, sytuacja zmienia się dynamicznie.

Jednocześnie szpital przypominamy o alternatywnych sposobach rejestracji do poradni specjalistycznych. Można zarejestrować się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Istnieje również możliwość wrzucenia kartki z danymi do skrzynki. Ta znajduje się przy stanowisku ochrony zaraz przy głównym wejściu do lecznicy. Na kartce należy wpisać imię i nazwisko, nr telefonu oraz nazwę poradnia, do której chcemy się zarejestrować. Po odbiorze kartki pracownicy rejestracji skontaktują się z adresatami w sprawie terminu wizyty.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum