Gorzów Wielkopolski: posiedzenie zarządu województwa ws. przekształcenia szpitala przesunięte

Autor: JJX/Rynek Zdrowia • • 19 sierpnia 2013 15:22

Odwołano zaplanowany na poniedziałek (19 sierpnia) briefing prasowy dotyczący przekształcenia Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim. Jak zapewnia urząd marszałkowski nie oznacza to jednak, że temat nie będzie dyskutowany na posiedzeniu zarządu województwa.

Gorzów Wielkopolski: posiedzenie zarządu województwa ws. przekształcenia szpitala przesunięte
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Jak poinformowała portal rynekzdrowia.pl Marzena Toczek, z biura prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, co prawda zarząd województwa otrzymał w poniedziałek (19 sierpnia) wykaz zobowiązań Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp., jednak dyrekcja placówki do tej pory nie dostarczyła wszystkich dokumentów finansowych, wymaganych do przyjęcia uchwały zarządu w sprawie przejęcia zobowiązań.

Kompletowanie dokumentów trwa. W związku z tym termin posiedzenia zarządu województwa przesunięto na późne godziny popołudniowe, a zaplanowany po nim briefing prasowy w sprawie stanu prac nad przekształceniem gorzowskiej lecznicy, został odwołany.

Zarząd Województwa Lubuskiego w poniedziałek (19 sierpnia) planuje podjąć uchwały w sprawie przyjęcia aktu przekształcenia szpitala, przejęcia zobowiązań oraz wniesienia do spółki majątku nieruchomego. Przejęcie zobowiązań obejmie kwotę 120 mln zł.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum