Gdańskie Centrum Sercowo-Naczyniowe ze Złotym Laurem Jakości

Autor: KLX/Rynek Zdrowia • • 08 lutego 2016 16:05

Należące do grupy American Heart of Poland Gdańskie Centrum Sercowo-Naczyniowe zostało uhonorowane tytułem Złoty Laur Jakości. To wręczane przez Pomorską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku wyróżnienie przyznawane jest firmom za wdrażanie nowoczesnych metod zarządzania przez jakość TQM.

Pomorska Nagroda Jakości przyznawana jest organizacjom, które reprezentują najlepszą organizację i skuteczne zarządzanie, produkują nowoczesne wyroby oraz świadczą usługi na wysokim poziomie. Gdańskie Centrum Sercowo-Naczyniowe otrzymało Złoty Laur Jakości w kategorii „średnie organizacje”, znajdując się w gronie 17 wyróżnionych podmiotów.

Konkurs promuje nowoczesne koncepcje zarządzania przedsiębiorstwem oraz przyczynia się do podnoszenia poziomu organizacyjnego i technicznego firm regionu Pomorza, wspomagając je w konkurowaniu z innymi organizacjami w Europie.

Funkcjonujące od lipca 2013 roku Gdańskie Centrum Sercowo-Naczyniowe (dawniej Swissmed Vascular) jest placówką medyczną pełniącą 24-godzinny ostry dyżur z zakresu kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii, chirurgii naczyniowej oraz anestezjologii.

Przy szpitalu funkcjonuje także zespół poradni: kardiologiczna, rehabilitacji kardiologicznej, wad serca, kontroli rozruszników i kardiowerterów, chirurgii naczyniowej, kardiochirurgiczna, chorób naczyń - nadciśnienia tętniczego oraz izba przyjęć.

Placówka ma certyfikat akredytacyjny CMJ oraz certyfikat ISO. 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum