Gdańsk: konkurs na wicedyrektora oddziału NFZ rozstrzygnięty

Autor: RR, Radio Gdańsk/Rynek Zdrowia • • 25 maja 2011 12:50

Lekarz pediatra Małgorzata Paszkowicz będzie nowym zastępcą dyrektora do spraw medycznych Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. Jako jedyna przystąpiła do konkursu na nieobsadzone od kilku miesięcy stanowisko.

Gdańsk: konkurs na wicedyrektora oddziału NFZ rozstrzygnięty

Stanowisko nie było obsadzone odkąd sprawująca je wcześniej Barbara Kawińska została dyrektorem Pomorskiego Oddziału NFZ.

Paszkowicz jest od grudnia 2009 r. wiceprezesem Zarządu Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Medycyna Rodzinna" Sp. z o.o. w Gdańsku. Przyjmuje też pacjentów w kilku przychodniach. Wcześniej pracowała w Szpitalu Miejskim w Tczewie, prowadziła też Ośrodek Zdrowia w Cedrach Wielkich.

Stanowisko obejmie 1 czerwca. Jak powiedziano nam w spółce "Medycyna Rodzinna", obecnie przebywa na urlopie wypoczynkowym. O zmianie miejsca pracy powiadomiła współpracowników.

Radio Gdańsk poinformowało, że jednym z jej pierwszych zadań będzie planowanie finansów na kolejny rok. Będzie też musiała zająć się podziałem dodatkowych środków, które być może w lipcu znajdą się w NFZ, m.in. na kardiologię i onkologię. Zapewnia, że weźmie pod uwagę potrzeby pacjentów z poszczególnych regionów Pomorza.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum