Dni Otwarte Funduszy Europejskich: prezentacje inwestycji w ochronie zdrowia

Autor: MZ/Rynek Zdrowia • • 15 maja 2017 16:15

Od 18 do 21 maja 2017 r. odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W ramach wydarzenia będzie można zapoznać się z inwestycjami z obszaru ochrony zdrowia.

"Beneficjenci Programu Infrastruktura i Środowisko oraz Wiedza Edukacja Rozwój otwierają swoje projekty, abyście mogli przekonać się co udało się zrealizować dzięki dofinansowaniu unijnemu. Zwiedzisz i skorzystasz z nich za darmo" - zachęca Ministerstwo Zdrowia.

18-19 maja odbędą się dni otwarty dziennego domu opieki medycznej w Wierzchosławicach (Małopolskie). W programie przewidziano m.in. otwarte terapie zajęciowe z podopiecznymi.

Z kolei 19 maja zorganizowany zostanie dzień otwarty w dziennym domu opieki medycznej przy Szpitalu Geriatrycznym w Katowicach. W programie m.in. bezpłatne porady geriatryczne, rehabilitacyjne, psychologiczne i dietetyczne.

20 maja 2017 r. będzie można odwiedzić  bazę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach, Kielcach, Białymstoku, Sanoku i Zielonej Górze. W tym samym dniu odbędą się ponadto dni otwarte dziennego domu opieki medycznej w Mińsku Mazowieckim oraz w Centrum Symulacji Medycznej w Collegium Medicum UJ w Krakowie.

Więcej: www.zdrowie.gov.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum