Cykl regionalnych konferencji Rynku Zdrowia: start 16 listopada w Poznaniu

Autor: RZ • • 27 października 2009 07:06

Konferencją w Poznaniu, redakcja wraz z wydawcą miesięcznika Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl, rozpoczną trzecią już edycję cyklu spotkań: "System opieki zdrowotnej. Ogólnopolskie problemy - regionalna perspektywa".

Poznańska konferencja odbędzie się 16 listopada 2009 r. w (Poznań, hotel Mercure).

W dotychczasowych dwóch edycjach cyklu gościliśmy w m.in. we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Katowicach, Warszawie. W konferencjach tych uczestniczyło łącznie ok. 3,8 tys. osób.

Do udziału w konferencjach zapraszani są m.in. menedżerowie opieki zdrowotnej, lekarze, przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia, samorządów i administracji państwowej, a także eksperci rynku medycznego.

Wybrana problematyka poznańskiej konferencji: obecne i prognozowane wyniki finansowe szpitali; wartość tzw. nadwykonań; restrukturyzacja finansowa zakładów opieki zdrowotnej; ocena i możliwości realizacji tzw. plan B; planowane przekształcenia i konsolidacje SPZOZ-ów; rola samorządów w przekształceniach; finansowanie świadczeń i dostęp do terapii w wybranych dziedzinach medycyny; zarządzanie i inwestycje w sektorze medycznym w Wielkopolsce; stan oraz możliwości dostosowania zakładów opieki zdrowotnej do wymogów przewidzianych w rozporządzeniu o kryteriach sanitarnych i fachowych.

Szczegółowy program konferencji i rejestracja.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum