×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

CSK MSW w Warszawie: świadczenia komercyjne w nowych jednostkach

Autor: GUBAŁA Katarzyna • Źródło: KR/Rynek Zdrowia   • 04 listopada 2013 11:48

Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie przeprowadza do nowej siedziby Klinikę Urologii i Urologii Onkologicznej i otwiera działalność dwóch jednostek: chirurgii plastycznej i medycyny sportowej.

CSK MSW w Warszawie: świadczenia komercyjne w nowych jednostkach
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Jak informuje szpital, 13-14 listopada br. Klinika Urologii i Urologii Onkologicznej CSK MSW będzie zamknięta i nie będzie pełniła ostrego dyżuru.
 
- Związane to jest z przeprowadzką kliniki do nowego budynku K przy ul. Miłobędzkiej. W tym czasie działalność jednostki będzie zawieszona - informuje portal rynekzdrowia.pl Jarosław Buczek, rzecznik prasowy Centralnego Szpitala Klinicznego MSW.
 
W tym czasie, w ramach ostrego dyżuru pacjenci będą mogli zgłaszać się do: Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus, Oddziału Klinicznego Urologii w Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego CMKP, Oddziału Urologii Szpitala Bielańskiego, Kliniki Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej w Wojskowym Instytucie Medycznym oraz Oddziału Urologii i Urologii Onkologicznej w Szpitalu Praskim.
 
Przeprowadzka kliniki to nie jedyna zmiana w CSK MSW. W poniedziałek (4 listopada) działalność w strukturze lecznicy rozpoczynają Centrum Chirurgii Plastycznej oraz Centrum Medycyny Sportowej.
 
- Pierwsza z jednostek to przekształcony oddział chirurgii plastycznej, druga to placówka wyodrębniona z Kliniki Ortopedii i Traumatologii. Obie jednostki nie mają kontraktu i będą oferować świadczenia poza NFZ - podaje rzecznik Jarosław Buczek.
 
Centrum Medycyny Sportowej będzie oferować procedury w obrębie stawów kolanowego, ramiennego, skokowego, biodrowego, łokciowego, nadgartska oraz operacje rekonstrukcyjne tkanek miękkich. Wśród procedur wykonywanych w Centrum Chirurgii Plastycznej znajdują się m.in. plastyka powiek, plastyka powłok brzusznych i usuwanie zmian łagodnych i nowotworowych skóry twarzy, kończyn i tułowia. 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze