Bytom: aukcja na Allegro - szpital zbiera pieniądze na modernizację

Autor: DK/Rynek Zdrowia • • 26 maja 2010 15:08

Szpital w Bytomiu zaprasza do udziału w aukcji charytatywnej na portalu Allegro. Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone w całości na modernizację poradni onkologicznej.

W ramach aukcji na Allegro można m. in. kupić taką oto broszkę

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu od maja do końca lipca br. będzie licytował około 60 obiektów aukcyjnych za pomocą portalu www.allegro.pl, co czyni aukcję dostępną dla osób z całej Polski i z zagranicy. Placówce udało się zaprosić do przekazania na licytację swoich dzieł wielu artystów oraz zgromadzić ciekawe przedmioty kolekcjonerskie, wyroby etniczne i wiele innych darów.

Gratką dla licytujących może okazać się np. ręcznie zdobiona bombka przekazana przez premiera RP, prezentem na Dzień Matki – broszka, tajskie ornamenty przekazane przez Ambasadę Królestwa Tajlandii lub płyty CD z autografami wykonawców. Kolekcjonerom sztuki szpital poleca: akwarelę Lucji Radwan oraz albumy fotograficzne, malarstwa, rzeźby lub grafiki. Znajdzie się też sporo książek, a wśród nich książka Jolanty Kwaśniewskiej „Lekcja Stylu” z autografem autorki.

Fundusze pozyskane z aukcji zostaną przeznaczone w całości na modernizację poradni onkologicznej.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum