×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Biłgoraj: wspólnicy kłócą się i zapewniają, że pacjenci są bezpieczni

Autor: dziennikwschodni.pl/Rynek Zdrowia14 grudnia 2017 21:03

Zarząd spółki odwołuje wiceprezesa, a ten składa wniosek o jej upadłość. Ma też straszyć kontrahentów i swoich wspólników. Chodzi o Arion Med i Arion Szpitale, które prowadzą m.in. szpital w Biłgoraju i pogotowie ratunkowe w Dęblinie i w Rykach - informuje Dziennik Wschodni.

Biłgoraj: wspólnicy kłócą się i zapewniają, że pacjenci są bezpieczni
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Wniosek o upadłość Arion Med i Arion Szpitale złożył w sądzie Piotr Ruciński, do niedawna wiceprezes obu spółek. Jego wspólnicy twierdzą, że to odwet na nich i zapewniają, że pacjenci, pracownicy i kontrahenci nie mają się czego obawiać.

- Piotr Ruciński konsekwentnie bojkotował posiedzenia zarządu i paraliżował działalność firmy, która wymaga stałego zarządzania, bo są to placówki medyczne i chodzi o dobro pacjentów - mówi Karol Stpiczyński, prezes spółki Arion Med.

7 listopada Ruciński został odwołany z funkcji wiceprezesa w spółce Arion Med jak i Arion Szpitale. Nie jest już też członkiem zarządu - przypomina Dziennik Wschodni.

Spółki Arion Med i Arion Szpitale prowadzą szpital w Biłgoraju, poradnie w Łęcznej, pogotowie ratunkowe w Dęblinie i w Rykach, a także szpital w Gostyninie i Dzienny Dom Opieki Medycznej w Tarnogrodzie.

Więcej: dziennikwschodni.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze