Biała Podlaska: szpital szuka nowego ordynatora neonatologii

Autor: Dziennik Wschodni/Rynek Zdrowia • • 19 lutego 2020 11:52

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłosił konkurs na stanowisko ordynatora oddziału neonatologicznego. Umowa z dotychczasowym ordynatorem, dr Riadem Haidarem, nie została przedłużona.

Umowa dotychczasowego ordynatora neonatologii Riada Haidara wygasła z końcem ubiegłego roku Fot. fb.com/RiadHaidar.lekarz

Umowa z nowym ordynatorem będzie obowiązywała przez dwa lata po podpisaniu. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu oddziałem kieruje doktor Joanna Sobczak - informuje Dziennik Wschodni.

Umowa dotychczasowego ordynatora neonatologii Riada Haidara wygasła z końcem ubiegłego roku. Adam Chodziński, który zarządza szpitalem od połowy listopada 2019 r. zaproponował specjaliście pozostanie na oddziale, ale już nie w roli ordynatora. Riad Haidar nie wyraził na to zgody. Obecnie przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie prywatnym.

Czytaj: W internecie zawrzało. Popularny ordynator żegna się ze szpitalem przez "decyzję polityczną"?

Adam Chodziński, dyrektor szpitala i radny Zjednoczonej Prawicy zapewnia, że przedstawił dotychczasowemu ordynatorowi warunki współpracy sięgające ok. 300 tys. zł rocznego wynagrodzenia.

Kandydaci na stanowisko ordynatora mogą zgłaszać się do końca marca.

Więcej: dziennikwschodni.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum