Anna Rulkiewicz została laureatką rankingu "100 Kobiet Biznesu"

Autor: MAK/Rynek Zdrowia • • 06 grudnia 2019 15:19

Prezes Grupy Lux Med Anna Rulkiewicz zajęła pierwsze miejsce w rankingu „100 Kobiet Biznesu” w kategorii osób zarządzających firmami o przychodach powyżej 50 mln zł, organizowanym przez dziennik Puls Biznesu. Ranking powstał, aby promować przedsiębiorczość kobiet.

Anna Rulkiewicz została laureatką rankingu "100 Kobiet Biznesu"
Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med; FOT. Materiały prasowe

Firmy oceniane są na podstawie kryteriów świadczących o zrównoważonym rozwoju i doskonałej kondycji. Liczy się dynamika zysku i sprzedaży firmy za ostatnie dwa lata działalności. Projekt zakończyła uroczysta gala finałowa, podczas której wręczone zostały wyróżnienia laureatkom tegorocznego rankingu.

- Dziękuję redakcji za  przyznanie pierwszego miejsce w rankingu. Nagrodę tę dedykuję pacjentom i współpracownikom. Dzięki ich zaufaniu i profesjonalnej pracy mogę cieszyć się z tego wyjątkowego wyróżnienia - mówiła Anna Rulkiewicz.

W 2019 r. Anna Rulkiewicz została uhonorowana również pierwszą w historii Nagrodą Gospodarczą SGH, nagrodą specjalną XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy. Otrzymała też złoty medal „Za zasługi dla polskiego ruchu olimpijskiego” a także nagrodą „Przyjaźni Narodów” za zasługi i osiągnięcia w sporcie. Znalazła się też w zestawieniu „10 Polskich Top Menadżerek” opracowanym przez miesięcznik Forbes.

Grupa Lux Med jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Lux Med zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum