Agnieszka Pachciarz kolejnym wiceministrem?

Autor: Radio Centrum/rynekzdrowia.pl • • 29 lutego 2012 18:41

Po powołaniu przez Ministerstwo Zdrowia Aleksandra Soplińskiego na podsekretarza stanu, resort zapowiada kolejne nominacje. Nieoficjalnie pada nazwisko Agnieszki Pachciarz, prezes Pleszewskiego Centrum Medycznego.

Agnieszka Pachciarz - prezes zarządu Pleszewskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Pleszewie - lada dzień zostanie wiceministrem zdrowia - miał potwierdzić kaliskiemu Radiu Centrum jeden z wysokich rangą polityków koalicji rządowej.

Jak ustaliło Radio Centrum, nominacja jest już kwestią najbliższych dni, bo kończy się procedura sprawdzająca. Obecna prezes Pleszewskiego Centrum Medycznego zostanie podsekretarzem stanu w randze wiceministra.

To nie pierwsza ministerialna nominacja osoby związanej z pleszewskim szpitalem. 20 la temu, w rządzie Hanny Suchockiej, funkcję ministra zdrowia pełnił Andrzej Wojtyła.

Wielkopolski szpital, którym zarządza prezes Agnieszka Pachciarz, w corocznym rankingu opartym na ocenach Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, cztery razy z rzędu zdobywał pierwsze miejsce wśród szpitali niepublicznych.

Więcej: http://rc.fm/polityczne/
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum