10. Europejski Kongres Gospodarczy - to będzie rekordowa edycja

Autor: WOK/Rynek Zdrowia • • 11 maja 2018 06:47

14 maja rozpoczęła się jubileuszowa, 10. edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress - EEC). 3 dni obrad, 150 sesji tematycznych z udziałem ok. 900 prelegentów i ponad 10 tys. gości.

Miejscem EEC 2018 będzie Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek w Katowicach; FOT. PTWP

Organizatorzy tego najważniejszego spotkania biznesowego w Europie Centralnej zapewniają, że pod wieloma względami będzie to wydarzenie wyjątkowe i rekordowe.

Więcej o Kongresie: www.eecpoland.eu

O sesjach dotyczących sektora medycznego na EEC 2018:
Finansowanie ochrony zdrowia, biotechnologia, zdrowie publiczne, choroby cywilizacyjne

Tegoroczna edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w dniach 14-16 maja w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach. 9 kwietnia na konferencji prasowej przestawiono kolejne szczegóły nadchodzącego wydarzenia.

Autorytety europejskiej i światowej polityki oraz gospodarki, przedstawiciele ministerstw polskiego rządu, reprezentanci biznesu, menedżerowie największych polskich firm - do grona prelegentów jubileuszowej 10. edycji EEC dołączyli kolejni ważni eksperci i praktycy.

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego nie zabraknie także sesji poświęconych różnym aspektom funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce i innych krajach.

Prezentujemy zapowiedź EEC 2018 w filmowym skrócie.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum