1,4 tys. osób skorzysta z bezpłatnej rehabilitacji finansowanej przez miasto

Autor: • Źródło: PAP07 grudnia 2022 14:04

1,4 tys. osób skorzysta w 2023 roku z bezpłatnej rehabilitacji finansowanej przez miasto Białystok. 12 grudnia zaczną się zapisy na te zabiegi - podał w środę w komunikacie urząd miejski. Miasto przeznaczy na ten cel 400 tys. zł.

1,4 tys. osób skorzysta z bezpłatnej rehabilitacji finansowanej przez miasto
1,4 tys. osób skorzysta z bezpłatnej rehabilitacji finansowanej przez miasto. Fot. Shutterstock
  • Takie programy są realizowane w Białymstoku od kilku lat, cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców
  • Zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne są dedykowane osobom, które doznały urazów, wypadków, są po przebytych chorobach
  • Tak jak w poprzednich latach, zabiegi będzie realizować Poradnia Rehabilitacji Leczniczej podlega Szpitalowi Miejskiemu

Wydatek z miejskiej kasy:  400 tys. zł

- Skorzystają z nich pacjenci ze zmianami zwyrodnieniowymi, niedowładem kończyn i schorzeniami reumatycznymi. Warunkiem będzie zameldowanie na pobyt stały lub czasowy na terenie naszego miasta lub wskazanie Białegostoku jako miejsca płatności podatku dochodowego - podano w komunikacie.

Tak jak w poprzednich latach, zabiegi będzie realizować Poradnia Rehabilitacji Leczniczej podlega Szpitalowi Miejskiemu.

Urząd miasta przypomniał, że z programu rehabilitacyjnego w 2022 r. skorzysta także 1,4 tys. osób. Kosztowało to 400 tys. zł.

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze