Sieć aptek z tytułem Najlepsze Miejsce Pracy 2017

Autor: KG/Rynek Zdrowia • • 28 marca 2017 17:00

Firma DOZ S.A., prowadząca sieć DOZ Aptek dbam o zdrowie i należąca do PELION, otrzymała tytuł Najlepszego Miejsca Pracy 2017 w kategorii dużych firm, zatrudniających powyżej 500 osób.

Sieć aptek z tytułem Najlepsze Miejsce Pracy 2017
DOZ S.A. zatrudnia 3,5 tys. osób, w tym ponad 3 tys. farmaceutów. Fot. Archiwum

Konkurs Instytutu Great Place to Work, jest konkursem globalnym, mającym już ponad 30-letnią tradycję. Badanie jakości miejsc pracy przeprowadzane jest według tej samej metodologii na całym świecie. 

Jak czytamy w informacji prasowej, mająca ponad 15-letnie doświadczenie na rynku aptecznym, DOZ S.A. jest pracodawcą dla największej grupy farmaceutów w Polsce. Zatrudnia 3,5 tys. osób, w tym ponad 3 tys. farmaceutów.

Tytuł Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2017 jest nadawany firmom działającym w Polsce, które potrafią z sukcesem budować i rozwijać u siebie wyjątkowe relacje z pracownikami. Zgodnie z modelem Great Place to Work, pod każdą szerokością geograficzną filarem sukcesu laureatów konkursu na najlepsze miejsca pracy niezmiennie pozostaje wzajemne zaufanie w firmie.

- Mam nadzieję, że naszych pracowników przekonuje również nasze podejście do pacjentów. Staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych pacjentów i być dla nich rzetelnym i godnym zaufania partnerem w procesie dbania o zdrowie - mówi Alicja Koleśnik, prezes zarządu DOZ S.A.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum