"Ostry Dyżur": Anna Mirek o rynku suplementów, leków, wyrobów medycznych i nowych unijnych przepisach

Autor: Paulina Gumowska • Źródło: Rynek Zdrowia13 czerwca 2021 10:09

Rynek suplementów, leków, wyrobów medycznych i nowe unijne przepisy. Co zmienia się z perspektywy producentów i dystrybutorów? Co zmienia się z perspektywy pacjenta? Gościem kolejngeo odcinka "Ostry Dyżur" jest Anna Mirek, radca prawny w kancelarii Noerr.

Anna Mirek, radca prawny w kancelarii Noerr. Foto: PTWP

"Ostry Dyżur" to stały cotygodniowy cykl wideo, w którym rozmawiam na tematy istotne z punktu widzenia osób związanych z rynkiem zdrowia, ale też pacjentów, organizacji pacjenckich, których głos jest coraz bardziej słyszalny w debacie publicznej. W programie będę poruszać tematy pilne, które na izbie przyjęć oznaczone byłby kolorem czerwonym. Ale nie zabraknie też tematów, które na ostrym dyżurze zakwalifikowane byłby jako kolor zielony: wymagają interwencji i są ważne z punktu widzenia służby zdrowia, chociaż nie mają takiego priorytetu jak kolor czerwony. Zapraszam do oglądania i komentowania. 

W najnowszym odcinku moim gościem jest Anna Mirek, Radca prawny z Kancelarii Noerr, z którą rozmawiam o wyrobach medycznych i europejskich regulacjach w tym zakresie. 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum