Łódź. Recepta na zdrowie. Biegowa integracja środowiska farmaceutycznego

Autor: oprac. LJ • Źródło: OIA Łódź10 maja 2022 11:44

11 czerwca 2022 roku odbędzie się w Łodzi IV Ogólnopolski bieg Recepta na Zdrowie. Organizatorzy zapraszają do udziału w biegu farmaceutki i farmaceutów, przyjaciół farmacji oraz wszystkich amatorów biegania.

Łódź. Recepta na zdrowie. Biegowa integracja środowiska farmaceutycznego
W tym roku już czwarta edycja biegu Recepta na Zdrowie Fot. OIA Łódź
  • W czerwcu 2022 roku odbędzie się czwarta edycja biegu Recepta na Zdrowie
  • Organizatorem biegu jest Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi
  • Poza klasyfikacją generalną kobiet i mężczyzn, a także dzieci i młodzieży, prowadzona będzie także klasyfikacja farmaceutów i członków Ogólnopolskiego Klubu Farmaceuty

Bieg dla całych rodzin

W sobotę 11 czerwca 2022 roku odbędzie się w Łodzi IV Ogólnopolski bieg RECEPTA NA ZDROWIE.

Organizatorem biegu jest Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi. Partnerem strategicznym w tym roku po raz pierwszy została Polska Grupa Farmaceutyczna oraz Klub Farmaceuty.

Bieg ma formułę OPEN. Organizatorzy zapraszają do udziału w biegu farmaceutki i farmaceutów, przyjaciół farmacji oraz wszystkich amatorów biegania.

Trasa biegu przebiega w lesie łagiewnickim w Łodzi. Start i meta biegu w Arturówku.

Kategorie biegu:

  • bieg na dystansie 5 km, start o godzinie 10:00
  • biegi dla dzieci i młodzieży (najmłodsi zawodnicy rywalizować będą na krótszych dystansach) odbędą się od godziny 11:30
  • bieg na dystansie 10 km. start o godzinie 13:00

Poza klasyfikacją generalną kobiet i mężczyzn na obu dystansach, a także dzieci i młodzieży, prowadzona będzie także klasyfikacja farmaceutów i członków Ogólnopolskiego Klubu Farmaceuty.

GRAFIKA BIEG RECEPTA NA ZDROWIE.jpg
GRAFIKA BIEG RECEPTA NA ZDROWIE.jpg

- To także im dedykowane jest to wydarzenie jako forma integracji całego środowiska zawodowego - zaznacza Paweł Stelmach, prezes Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi.

- Zapraszam wszystkich farmaceutów, członków Okręgowej Izby Aptekarskiej, a także przyjaciół farmacji wraz z całymi rodzinami. Wierzę, że nasza tradycyjna już sobota w pierwszej połowie czerwca będzie równie udana jak w latach poprzednich i ponownie pokażemy, że bieganie to najlepsza inwestycja w zdrowie i poprawę jakości życia - dodaje.

- Recepta na zdrowie rok rocznie dedykowana jest całym rodzinom. Świadomie przygotowujemy całe wydarzenie w przestrzeni leśnej, z dala od miejskiego zgiełku, aby stworzyć atmosferę piknikową i pokazać alternatywne, zdrowe rozwiązania dla spędzania wolnego czasu. Wśród naszych gości będzie między innymi Szkoła Tenisa Ziemnego, pojawią się liczne animacje dla najmłodszych, a także wspólny grill. Ideą naszego wydarzenia jest także promocja biegania jako najprostszej formy ruchu - mówi Michał Solarz, organizator techniczny wydarzenia.

Partnerzy strategiczni zapewniają każdemu uczestnikowi pakiet startowy, a po przekroczeniu linii mety także pamiątkowy medal.

Zapisy internetowe poprzez stronę www.receptanazdrowie.net.pl potrwają do 8 czerwca 2022 roku.

Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane jeszcze w Biurze Zawodów.

Regulamin wydarzenia dostępny jest na stronie: http://www.receptanazdrowie.net.pl/regulamin.html

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum