Informacja URPL o decyzji KE o dopuszczeniu szczepionki Nuvaxovid, firmy Novavax

Autor: oprac. JJ • Źródło: URPL/Rynek Zdrowia13 stycznia 2022 14:40

Na stronie internetowej Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych opublikowana została informacja o publikacji w językach narodowych UE decyzji Komisji Europejskiej dotyczącej dopuszczenia do obrotu na terytorium UE szczepionki przeciw COVIDー19, Nuvaxovid, firmy Novavax CZ a.s.

URPL publikuje informacje o szczepionce przeciw COVIDー19, Nuvaxovid, firmy Novavax . Fot. Shutterstock
  • Prezes URPL opublikował linki do decyzji o dopuszczeniu do obrotu na terenie UE szczepionki przeciw COVID-19 Nuvaxovid
  • Wcześniejsze decyzje, z 20 grudnia 2021 roku zostały rektyfikowane przez Komisję Europejską w środę (12 stycznia)
  • Środwa decyzja Komisji Europejskiej wprowadziła sprostowanie w Art. 2 decyzji C(2021) 9893 decyzji

Decyzja o dopuszczeniu i ChPL

Prezes URPL poinformował, że w dniu 20 grudnia 2021 r. Komisja Europejska opublikowała decyzję dotyczącą dopuszczenia do obrotu na terytorium Unii Europejskiej szczepionki przeciw COVIDー19, Nuvaxovid, firmy Novavax CZ a.s., wraz z Charakterystyką Produktu Leczniczego, oznakowaniem opakowań i ulotką dla pacjenta.

Informacje są dostępne pod adresami:

 

 

Jest sprostowanie

Prezes URPL poinformował również, że w dniu 12 stycznia 2021 r. Komisja Europejską opublikowała decyzję rektyfikującą decyzję dotyczącą dopuszczenia do obrotu na terytorium Unii Europejskiej szczepionki przeciw COVIDー19, Nuvaxovid, firmy Novavax CZ a.s., wraz z Charakterystyką Produktu Leczniczego, oznakowaniem opakowań i ulotką dla pacjenta. Decyzja rektyfikująca wprowadza sprostowanie w Art. 2 decyzji C(2021) 9893.

Stosowne informacje dostępne są pod następującymi linkami:

 

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum