×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

GIF: uchylenie decyzji ws. zakazu obrotu

Autor: GIF/Rynek Zdrowia15 października 2013 18:26

Główny Inspektor Farmaceutyczny uchyla decyzję zakazującą wprowadzenia do obrotu produktu leczniczego Plasma Volume Redibag, preparat złożony, roztwór do infuzji oraz produktu leczniczego Volulyte 6%, preparat złożony, roztwór do infuzji.

GIF: uchylenie decyzji ws. zakazu obrotu
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Jak podaje GIF, 15 października do Głównego Inspektora Farmaceutycznego wpłynął wniosek prezesa Urzędu Rejestracja Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Bakteriobójczych o cofnięcie decyzji o zakazie wprowadzania do obrotu produktu leczniczego Plasma Volume Redibag, w związku z faktem wydania przez Komitet ds. Oceny Ryzyka w Ramach Nadzoru nad Bezpieczeństwem Farmakoterapii nowych zaleceń.

Więcej: www.gif.gov.pl 

Jak podaje GIF, 15 października do Głównego Inspektora Farmaceutycznego wpłynął wniosek prezesa Urzędu Rejestracja Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Bakteriobójczych o cofnięcie decyzji o zakazie wprowadzania do obrotu produktu leczniczego Volulyte 6%, w związku z faktem wydania przez Komitet ds. Oceny Ryzyka w Ramach Nadzoru nad Bezpieczeństwem Farmakoterapii nowych zaleceń.

Więcej: www.gif.gov.pl
Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze