Boehringer Ingelheim: wstrzymujemy nasze wizyty w placówkach medycznych

Autor: MAK/Rynek Zdrowia • • 12 marca 2020 20:49

- Firma Boehringer Ingelheim, w odpowiedzi na zalecenia wydane przez Główny Inspektorat Sanitarny, podjęła decyzję o wstrzymaniu realizacji wizyt we wszystkich placówkach ochrony zdrowia - podaje spółka w komunikacie prasowym.

"Ponieważ głównym elementem kultury firmy Boehringer Ingelheim jest zaangażowanie w działania zgodne z zasadami odpowiedzialności społecznej, 
w trosce o zdrowie pacjentów, przedstawicieli zawodów medycznych i pracowników, zarząd firmy podjął decyzję o przejściu w tryb pracy zdalnej. Oznacza to, że począwszy od dnia 13 marca 2020 r. nie będą realizowane żadne wizyty w placówkach ochrony zdrowia w całej Polsce i taki styl pracy utrzymany zostanie tak długo, jak będzie to konieczne" - informuje Boehringer Ingelheim.

"Wierzymy, że w obliczu obecnej sytuacji, która dotyka nas wszystkich, konieczne są wszelkie działania prewencyjne, ograniczające możliwość rozprzestrzeniania się wirusa. Jednocześnie rozumiemy, że pracownicy systemu ochrony zdrowia będą w pełni zaangażowani w pomoc i działania na rzecz społeczeństwa, w związku z czym wstrzymujemy wszelkie aktywności bezpośrednie skierowane do lekarzy i farmaceutów" - zaznacza zarząd Boehringer Ingelheim Polska.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum