Barbara Wójcik-Klikiewicz jest nowym dyrektorem departamentu gospodarki lekami NFZ

Autor: AK/Rynek Zdrowia • • 01 września 2009 12:22

Od wtorku (1 września), obowiązki dyrektora departamentu gospodarki lekami NFZ przejęła Barbara Wójcik-Klikiewicz - poinformował portal rynekzdrowia.pl Andrzej Troszyński z biura prasowego Centrali NFZ.

 Barbara Wójcik-Klikiewicz jest nowym dyrektorem departamentu gospodarki lekami NFZ
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

W poniedziałek (31 sierpnia) podawaliśmy nieoficjalną informację na temat powołania nowego dyrektora departamentu gospodarki lekami NFZ. Dziś NFZ oficjalnie potwierdził, że w drodze konkursu na to stanowisko została powołana Barbara Wójcik-Klikiewicz.

Nowa dyrektor została wyłoniona w konkursie, do którego przystąpiło także troje innych kandydatów: Dorota Drobisz-Kopydłowska, Piotr Marusza  i Leszek Szalak. Przypomnijmy, że wakat na stanowisku dyrektora departametu był od 1 czerwca br., po odejściu z Centrali NFZ Rafała Zyśka.

Zadaniem szefa departamentu jest koordynacja m.in. prac związanych z wdrażaniem nowych i modyfikowaniem aktualnie finansowanych programów terapeutycznych, nadzór nad oceną formalną i merytoryczną wniosków o wdrożenie nowego programu oraz szacowanie skutków finansowych związanych z wprowadzeniem nowych programów lub zmianami w obowiązujących.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze