×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

ZnanyLekarz i Medfile ogłaszają współpracę

Autor: KG/Rynek Zdrowia24 października 2019 12:55

Cyfrowa platforma łącząca pacjentów i lekarzy ZnanyLekarz oraz Medfile - pionier w dostarczaniu elektronicznej dokumentacji medycznej łączą siły. Współpraca ma pozwolić na skrócenie czasu potrzebnego na rejestrację wizyty lekarskiej oraz wypełnianie wybranych elementów dokumentacji medycznej.

ZnanyLekarz i Medfile ogłaszają współpracę
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Jak czytamy w komunikacie prasowym, dzięki połączeniu kompetencji obydwu firm, najwięcej mają zyskać lekarze, którzy zgodnie z powszechnym obowiązkiem wynikającym z informatyzacji służby zdrowia, w swojej codziennej pracy z pacjentami korzystają z elektronicznych form realizowania wizyt. Docelowym beneficjentem jest także pacjent, skrócenie bowiem czasu na formalności umożliwi lekarzom większe skupienie się na jego problemie zdrowotnym.

- Dążymy do wypracowania idealnego rozwiązania dla lekarzy, w którym z poziomu jednej aplikacji mają możliwość zarządzania grafikiem wizyt oraz dokumentacją medyczną pacjentów. Wierzę, że porozumienie zawarte pomiędzy Medfile i ZnanyLekarz to istotny krok do osiągnięcia tego ambitnego celu - wyjaśnia Ewa Tkocz, wiceprezes i współwłaściciel Medfile.

Piotr Radecki, dyrektor zarządzający ZnanyLekarz.pl wskazuje, że współpraca między firmami pojawiła się w najlepszym możliwym momencie.

- Od jakiegoś czasu mierzyliśmy się z potrzebami naszych lekarzy odnośnie dokumentacji medycznej. Ten temat pojawiał się na wielu rozmowach. Cieszymy, się, że możemy nawiązać współpracę z firmą tworzącą oprogramowanie medyczne, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno lekarzy, jak i pacjentów - mówi Piotr Radecki.

Dodaje, że partnerstwo ZnanyLekarz z firmą Medfile to pierwszy krok z wielu na drodze do wdrażania i rozwijania aplikacji oraz narzędzi, pozwalających na wsparcie lekarza/recepcji w codziennej pracy.

- Dotyczy to pacjentów, ale też zarządzania dokumentacją medyczną czy rozliczeniami - dodaje Radecki.

 

 

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum