Wypromuj swoje usługi medyczne w sieci z platformą Klinika24

Autor: Tekst zewnętrzny • Źródło: Artykuł dostarczony przez Comarch SA22 czerwca 2022 12:27

Jesteś lekarzem i szukasz nowoczesnej platformy medycznej, która zwiększy Twoją widoczność w internecie i pomoże Ci w codziennym prowadzeniu praktyki, a także łatwo zintegruje się z pozostałymi systemami, z których korzystasz? Sprawdź Klinikę24 od Comarch i przekonaj się, ile możesz zyskać, wystawiając tam swoje usługi medyczne.

Wypromuj swoje usługi medyczne w sieci z platformą Klinika24

Wizytówka – gdy potrzebujesz widoczności, a nie systemu

W obecnych czasach brak obecności w sieci praktycznie eliminuje możliwość dotarcia ze swoimi usługami do nowych pacjentów. Oni tymczasem aktywnie wyszukują online informacji o specjalistach. Klinika24 oferuje Ci bezpłatny pakiet Wizytówka, dzięki któremu zaprezentujesz swoje atuty i wyróżnisz się na tle konkurencji, a potencjalni pacjenci znajdą Cię bez wychodzenia z domu. Podstawowa wersja produktu Klinika24 daje możliwość zaistnienia nie tylko Tobie, ale także Twojej przychodni. Własną wizytówkę ze zdjęciem możesz uzupełnić o opis sylwetki i doświadczenia, jak również adresy, pod którymi udzielasz świadczeń. Wizytówkę placówki – o zdjęcia przychodni oraz personelu, godziny otwarcia czy mapę dojazdu.

Gabinet Komfort – dla indywidualnych i grupowych praktyk lekarskich

Drugi pakiet – płatny w ramach atrakcyjnego cenowo abonamentu – zawiera wszystkie elementy Wizytówki, ale jest rozszerzony o dodatkowe funkcje pozwalające pacjentom lepiej poznać Ciebie i Twoje kompetencje. Gabinet Komfort wyposażyliśmy w program medNote, który usprawnia zarządzanie własną praktyką lekarską oraz realizację wizyt (dzięki modułowi wideokonsultacji, wystawiania e-recept, e-skierowań i e-zwolnień, interaktywnemu grafikowi czy możliwości płatności online). Co w ten sposób zyskujesz? Pełna kontrolę nad obsługą zdarzeń medycznych, opcję udostępniania dokumentacji pacjentowi, dostęp do bazy leków i wiele, wiele więcej.

HIS Plus – dla dużych podmiotów medycznych

Z myślą o centrach medycznych i szpitalach stworzyliśmy w ramach Kliniki24 trzeci pakiet – HIS Plus, który ułatwia pracę nawet największych placówek. Wyposażony w system klasy HIS – Optimed NXT oraz elementy pakietu Gabinet Komfort (z wyłączeniem systemu medNote), zawiera moduły poradni specjalistycznych i oddziałów szpitalnych, a ponadto umożliwia rozliczenia z Narodowym Funduszem Zdrowia. To ogromne wsparcie w zarządzaniu nawet bardzo rozbudowaną jednostką medyczną – dzięki szerokiemu zakresowi funkcji zdejmuje z użytkownika czasochłonny obowiązek zajmowania się formalnościami, gdy na jego pomoc czekają kolejni pacjenci.

Klinika24 – pomocna tam, gdzie zawodzą inne portale medyczne

Platforma Comarch, w odróżnieniu od innych tego typu portali, łączy funkcjonalności występujące zazwyczaj w osobnych narzędziach – nie tylko ułatwia bowiem komunikację na linii lekarz-pacjent, ale także samo zarządzanie gabinetem czy większym ośrodkiem medycznym. Dodatkowo łatwo integruje się z aplikacją dla pacjentów MojeZdrowie24 – w ten sposób umożliwia dwustronny przepływ dokumentacji, zarówno podczas wideokonsultacji i wizyty stacjonarnej, jak i poza nimi. Z aplikacji pozwalającej na prowadzenie elektronicznego dziennika zdrowia korzysta już ponad 25 tysięcy pacjentów – to ogromna baza, z którą warto znaleźć kontakt.

Jak działa platforma medyczna Klinika24?

Celem stworzenia Kliniki24 było wsparcie marketingowe lekarzy i placówek medycznych, a także ułatwienie im codziennej pracy, dlatego obsługa narzędzia jest niezwykle prosta. Schemat jej działania można przedstawić w zaledwie 6 krokach:

  1. Tworzysz wizytówkę.
  2. Promujesz swoje usługi.
  3. Pacjenci dokonują e-rejestracji na wizytę u Ciebie.
  4. Pacjenci opłacają wizytę.
  5. Realizujesz świadczenie w formie stacjonarnej lub wideokonsultacji.
  6. Wymieniasz z pacjentem dokumentację medyczną.

Dołącz do Kliniki24 już dziś…

…i zyskaj nowych pacjentów, których od teraz obsłużysz dużo szybciej, łatwiej i bardziej komfortowo. Klinika24 to to rozwiązanie stworzone przez Comarch, polskiego producenta i integratora oprogramowania działającego od prawie 30 lat na całym świecie, dlatego możesz mieć pewność, że dane Twoje i Twoich pacjentów będą tam w 100% bezpieczne, a sama platforma niezawodna. Odwiedź oficjalną stronę Kliniki24 i wybierz pakiet dopasowany do swoich potrzeb. Możesz zacząć od bezpłatnej wizytówki i samodzielnie sprawdzić możliwości Kliniki24, a następnie rozszerzyć możliwości o dodatkowe narzędzia. W ten sposób zyskasz czas i skupisz się na tym, co najważniejsze – pomocy swoim pacjentom.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum