Umowa ws. wykorzystania w laboratoriach systemu informatycznego

Autor: RR/Rynek Zdrowia • • 07 lipca 2014 15:21

Przygotowująca się do wejścia na GPW innowacyjna spółka biotechnologiczna Selvita SA podpisała z Centrum Badań Jakości (spółką zależą KGHM Polska Miedź SA) umowę, na mocy której rozszerzeniu ulegnie dotychczasowa współpraca podmiotów w zakresie wykorzystania systemu informatycznego wspierającego pracę laboratoriów.

System STARLIMS wspiera rutynową pracę laboratoriów CBJ m.in. w zakresie: logowania próbek, wprowadzania wyników, generowania sprawozdań, kontroli nad upoważnieniami, zarządzania metodami, a także w obszarze marketingu - w zakresie przygotowania ofert, zarządzania umowami i zleceniami.

Zawarta na okres trzech lat umowa obejmuje nie tylko zapewnienie przez Selvita SA ciągłości produkcyjnej systemu STARLIMS, ale także prowadzenie prac rozwojowych w obszarach związanych między innymi z komunikacją z klientami korporacyjnymi i zewnętrznymi CBJ.

- W ramach prac rozwojowych integrujemy STARLIMS z portalem umożliwiającym składanie zleceń i dystrybucję wyników w formie elektronicznej oraz z systemami wewnętrznymi klientów korporacyjnych, co umożliwia przekazywanie wyników badań w czasie rzeczywistym - wyjaśnia Janusz Sitek, pełnomocnik Zarządu CBJ ds. Technicznych.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum